ABC výživy

Praktické zkušenosti se zdravou výživou, krevní skupiny, recepty, kalorické tabulky, dietní kalkulačka, rady a informace.

Žij zdravě

Rady, doporučení a užitečné informace o tom, co můžete udělat pro zdravý život. Příjem a výdej energie, poradna a měření BMI.

Éčka v potravinách

seznam éček, látky, které se pod e kódy skrývají, jejich škodlivost, éčka živočišného původu.

Fitlife

Informační server o zdravém životním stylu, zdravé výživě a doplňcích výživy. On-line poradna, recepty a slovník pojmů.

FitLinie

Obsahuje recepty a návody na přípravu a konzumaci potravin pro zdravou výživu, návody pro fit život a program pro hodnocení a sledování tohoto úsilí.

Klub přátel vína bez alkoholu

Komunitní portál o nealkoholických vínech. Tvořen skupinou nadšenců zdravé životosprávy a přátelů nealkoholického vína. Novinky, blog, rady a diskuzní fórum.

Lucy - kompletní energetické tabulky

Kompletní energetické tabulky v kJ i kcal, nutriční hodnoty potravin, zaznamenávání každodenní konzumace a dosažených výsledků hubnutí, praktické rady o zdraví a výživě.

Magazín zdraví

Portál věnovaný zdravé výživě a harmonickému životnímu stylu. Nabízí recepty, články a odborné rady pro lepší tělesné, duševní, sociální a duchovní zdraví.

Nutritka

Cílem Společnosti nutričních specialistů je sdružovat výživové odborníky, kteří uplatňují své zkušenosti při šíření informací z oblasti racionální výživy a podporují rozvoj osvěty v této problematice.

O pivu

Zdraví, vitamíny, sport, ženy, děti a výroba.

Optimální strava

Několik srozumitelných, jednoduchých a praktických rad pro kontrolu nad tím, co jíte. Karbohydráty, vláknina, proteiny a tuky.

Přirozená rostlinná strava

Cílem tohoto způsobu stravování je zachovat maximální hodnotu potravin, z hlediska výživy a působení na člověka.

Rodina.cz: Výživa

Informace o vztahu ke kojení, nadváze, vegetariánství a veganství, vitamíny a minerální látky.

Společnost pro výživu

Občanské sdružení odborníků a pracovníků v oboru. Obsahuje informace o činnosti, časopis Výživa a potraviny, publikace a aktuality o výživě ve světě.

Vaříme zdravě

Zdravé recepty bez přidání bílého cukru. Vaření obohacené radami a nápady zkušené autorky nejen pro čtenáře s problémovou slinivkou a cukrovkou.

Zdravá výživa.net

Zdravé recepty a jídelníčky, články o zdravém životním stylu a diskusní förum o zdraví.