ARTkeramika

Vybavením počínaje a informacemi konče. Hrnčíři.Receptury. Návody. Tomáš Macek

Artmetal

Zakázková a seriová výroba, fotogalerie, kontakt.

Ateliér Dalibor Ustohal

Výrobou a prodej zahradní a dekorativní keramiky: květináče, hodiny, svícny, reklamní předměty, figury a mísy na ovoce. Výroba i dle předlohy klienta - např. plastiky do vstupních hal.

Řezbářství Jan Daněk

Řezbářská dílna v Jižních Čechách. Repliky, kopie, renovace řezbovaných plastik, nábytku, sakrálních předmětů včetně zlacení. Výroba marionet, uměleckých předmětů ze dřeva, betlémů. Vyřezávaná domovní znamení, firemní loga.

Batikování a savování Petra Klobasová

Návody a metody jak upravovat textil. Savová a batiková technika. Tričko, tílko, sukně, šaty, kalhoty, bytové a oděvní doplňky – ubrus, prostírání, závěs, kabelka, taška. Nákup hotového oblečení. Batika a savení. Fotografie výrobků, kontakty.

Beran

Výroba tradičním rukodělným způsobem. Široký sortiment kovaných výrobků - např. kovaný nábytek a bytové doplňky, ploty, brány, vrata, kované mříže, krbové vybavení apod. Fotokatalog, reference, kontakt.

Betlém klub Roztoky

Betlém klub Roztoky pořádá vánoční výstavy betlémů v kostele Panny Marie Sněžné.

Centaurea - kurzy aranžování květin

Vazby ze sušených i živých květů. Výuka profesionální květinové dekorace. Např. pro výzdobu slavnostního stolu, dušičková, vánoční, valentinská, zdobení dárků atd.

Ceramic Studio Prague

Výroba, design, prodej umělecké a užitkové keramiky. Dekorační, dárková, reklamní, zahradní keramika. Keramika na zakázku, plastiky, sošky, vázy, kachle, hodiny, soupravy, dárky. Pořádání keramických kurzů a prohlídek pro zájemce o keramiku. Infomace a kontakt

Chladné zbraně

Výroba a opravy chladných zbraní a zbrojí. Lovecké nože, interiérové doplňky, restaurátorské, kovářské, zámečnické a kovotlačitelské práce.

Chodovia CZ, s.r.o.

Dárky a suvenýry ze dřeva, bytové doplňky, stojany na květiny, ptačí budky, lidové motivy - fotogalerie, kontakt.

Cofa.blog.cz

Svépomocná výroba slunečních kolektorů k ohřevu vody.

Historický nábytek - Petr Dostál

Restaurování nábytku, starožitností. Výroba, repase, opravy nábytku, interiéry veteránů, řezbářství, starožitný nábytek. Fotogalerie, kontakt.

Intarzie Martin Záruba

Obrazy z dýhy, různých našich i exotických dřevin, šperkovnice, jedná se o ruční práci - vykládání. DE - Intarsia, Holz Bilder. Fotogalerie, kontakt

Interiéry Bezděk

Široké spektrum služeb. Malířské, lakýrnické, fasádní a tapetářské práce včetně techniky fládrování, kompletní rekonstrukce interiérů bytových i nebytových prostor. Reference, optické efekty barev, kontakt.

Jaktak

Užitečné rady, návody, videonávody a pracovní postupy pro domácí výrobu dekorace, výzdoby a předmětů do domácnosti za pomocí různých řemeslných a výtvarných technik